Tomas Rimkus

Konsultacijos: ReklamaWEB Foto, Video Komunikacija Rėmėjų pritraukimas

Popietė Kauno zoologijos sode

Būna dienų, kai imi svarstyti, kuo galėtum atsidėkoti pasauliui suteikdamas džiaugsmo sau ir kitiems. Ilgi svarstymai atsipirko ir taip gimė mintis apsilankyti Lietuvos zoologijos sode. Kad apsilankymas taptų prasminga veikla, nusprendžiau šia patirtimi pasidalinti su tais, kurie dar nėra buvę mažytėje laikinosios sostinės gyvūnų oazėje. 

Susisiekus su Lietuvos zoologijos sodu man pavyko susitarti dėl 20-ties vaikų globos namų auklėtinių priėmimo. Smagu tai, kad ši idėja patiko ne tik man, bet ir Vilijampolės vaikų globos namams, kurie mielai priėmė kvietimą apsilankyti zoologijos sode.

Artėjant išvykai labai bijojau blogo oro, kuris pastaruoju metu dažnai aplankydavo Kauną, tačiau būtent išvykos penktadienis, nors ir vėsokas, buvo gražus ir saulėtas. Tiesa, spalio pabaigos saulė ne visus gyvūnus išviliojo į lauką, todėl nepavyko pamatyti jų visų.

Gyvūnų draugija ir maloniu oru mėgavomės keletą valandų. Vieni gyvūnai mielai mus pasitiko, kiti buvo kiek baikštūs, tačiau visi jie suteikė daug džiaugsmo vaikų globos namų auklėtiniams. Keletas šių akimirkų buvo užfiksuotos ir mano fotoaparatu. Fotografijomis pasidalinau tiek su Vilijampolės vaikų globos namais, tiek ir su Lietuvos zoologijos sodu – dabar ši diena visuomet išliks gyva mūsų prisiminimuose.

Posted by Tomas Rimkus on 2018 m. Spalis 27 d., Šeštadienis

Facebook Comments