TEL.:           +370 629 22 777

El.P.:           info@trimkus.lt

ADRESAS: Kaunas

Instagram
a

Gerumas nieko nekainuoja, padovanota spinta šeimai

Gerumas nieko nekainuoja, padovanota spinta šeimai

Iki šiol net šešerius metus vykusi akcija ,,Gerumas nieko nekainuoja‘‘ dėl šalį sukausčiusios pandemijos šiais metais įvykti negalėjo. Būtent todėl buvo pradėta svarstyti, kaip kitaip skleisti gerumą ir padėti sunkiau gyvenantiems žmonėms.

Seniau, kai dar nebuvo karantino, šios akcijos metu žmonių būdavo prašoma prisidėti prie iniciatyvos, buvo dalinamos bandelės ir karšta arbata, vykdavo malonūs pokalbiai. Tačiau, pasikeitus sąlygoms ir nebelikus galimybei kontaktuoti su kitais asmenimis, teko ieškoti kitokios renginio formos. Taip gimė nauja idėja. Kartu su klubo prezidentu buvo nuspręsta vienai  sunkiai gyvenančių šeimų padovanoti vieną iš labiausiai reikalingų baldų – spintą.

Tačiau kaip išrinkti tą vieną šeimą, kuriai labiausiai reikia šios dovanos?

Dėl to kreipiausi į Kauno miesto savivaldybę, kur pristačiau gerumo projektą ir dovaną – spintą. Pranešėme, jog norime ją padovanoti ne bet kam, bet tikrai atsakingai ir į gyvenimą besikabinančiai šeima, kuriai tokia dovana būtų naudinga.

Po pusantros savaitės gavome atsakymą ir šeimos, kuriai reikia pagalbos, kontaktą. Pasirodo, kad ši daugiavaikė šeima nesenai gavo socialinį būstą, kuriame šiuo metu įsikūrinėja ir tvarkosi, todėl toks reikalingas baldas, kaip spinta, jiems tikrai praverstų.

Lapkričio mėnesio pabaigoje, prieš karantiną, susitikau su šia šeima. Aptarėme, kokios spintos jiems reikėtų, nusprendėme jos išmatavimus, nubrėžėme brėžinius. Norėjome užsakyti spintą tiesiai iš gamintojų, tačiau sulaukėme atsakymo, kad be kovo mėnesio to įvykdyti nepavyks. Labai norėjome, kad iki švenčių pavyktų įteikti dovaną, tačiau tam galimybės nebuvo.

Kartu su klubu nusprendėme, kad ieškosime jau pagamintos spintos. Skyriau nemažai laiko, ieškojau įmonių, kurios parduoda komplektuojamas spintas. Norėjosi rasti būtent tokią, kokios reikia šeimai.

Labai džiugu, kad tokią įmonę mes radome ir spintą sukomplektavome. Tiesa, nuo mūsų brėžinio ji kiek skyrėsi, tačiau išmatavimai ir bendra idėja atitiko.

Vienintelis minusas – spinta negalėjo atkeliauti iki švenčių. Ją gavome sausio antroje pusėje, tačiau kaip ir sakoma – geriau vėliau, negu niekada.

Džiaugiuosi, kad galėjau įgyvendinti šį projektą nuo bendravimo su žmonėmis iki paieškos ir dovanos įteikimo. Būtent jame man taip pat teko sudalyvauti, padėjome šeimai ją susinešti.

Labai laukiame kol baigsis karantinas, nes norisi aplankyti šią šeimą, išgerti puodelį arbatos ir pabendrauti, sužinoti, kaip jie gyvena, galbūt galėtume jiems dar kažkaip padėti.

Taigi, taip įvykdėme akciją ,,Gerumas nieko nekainuoja‘‘, džiugu, kad galėjau prie jos prisidėti ir nudžiuginti bent vieną šeimą. Tikiu, kad jei pats būsi geras ir atsakingas, tai visada sugrįš atgal.

Baigdamas pasakoti norėčiau palinkėti, kad nepamirštumėte daryti gerus darbus.

Komentuoti