trimkus.lt

Sekite mane

Šį kartą norėčiau papasakoti apie  Black Stuff tinklapio kūrimo projektą: puslapio struktūrą, dizainą. Man nebuvo sudėtinga sukurti šią svetainę, tačiau dar ne visa informacija įkelta ar sutvarkyta,  bet jūs jau galite matyti išsamius ir tvarkingus maisto papildų aprašus. Labai norėjosi, pakeisti kai kurias dizaino detales, tačiau produktą pristatantys atstovai primygtinai reikalavo išlaikyti originalaus puslapio vaizdą bei struktūrą.

Įdomi ir Black Stuff atsiradimo istorija, kodėl toks keistas pavadinimas, bet man asmeniškai labai patinka.  Šį produktą į Lietuvą atvežė Braliukai. Šiame video noriu pristatyti ir  maisto papildų naudą. Kodėl verta vartoti Black Stuff? Jie skirti žarnyno veiklos gerinimui, imunitetui stiprinti. Jei sveikas žarnynas, tai ir oda skaisti, ir energijos gausu, ir geras miegas. O kuo jie geresni nei kiti maisto papildai? Juose gausu fulvo ir humoso rūgščių. Kas juos vartojo, visi pajuto naudą.

Nuo 4:43 minutės pasakojau, kokius įrankius ir kaip naudojau kurdamas puslapį. Dalinuosi įžvalgomis, kokios programos naudingos administruojant svetainę, t.y., kokios programos naudojamos pardavimams, kur galima matyti lankytojų skaičius ir kt. Visada drąsiai klauskite, jei ko nesupratote ar norėtumėte sužinoti daugiau apie svetainių kūrimą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Įrašai
Veiklos
Fitline