trimkus.lt

Sekite mane

Tai ką aš veikiu

Mano pagrindinės veiklos

Darbas

Mano gyvenime sportas ir sveikatinguma visada buvo šalia. Kartais  būna, jog  apsileidžiu ir nutunku,  bet po to grižtu prie sporto ir sveikos gyvensenos, o paskui – vėl viskas iš pradžių. Noriu, kad sveikas gyvenimo būdas būtų patovus ir nuoseklus, tad pradėjau kurti tinklalapį www.sveikamkunui.lt

Kasdien savęs paklausiu ką aš noriu veikiti gyvenime, kokios mano savybės geriausios ir kas labiausiai patinka, taip save atradau kūriant turinį, įvairius internetinius projektus ir marketingą, taip gimė šis įdomus projektas.

Nemažai savo laiko skyriu savanorystei, esu Lietuvos Skautijos narys, Rotary Romuva narys ir aktyvus visuomenės veikėjas. Tenka daryti ar prisidėti prie daugelio gerų darbų, dalinuosi gerumo žinia ir pagalbos teikimo kitiems bei galiu padėti rasti žmonių, kurie yra pasiruošę prisidėti savo gerais darbais.

Ankščiau užsiėmiau tinklalaidžių kūrimu, kalbinau įvairius žmones, kurie dalinosi savo patirtimis ir išgyvenimais. Stengiuosi tęsti šią įdomią veiklą ir tikiuosi, kad mano tinklalaidėse kiekvienas galės atrasti sau įdomios informacijos ar įkvėpimo veikti.

Įrašai
Veiklos
Fitline