trimkus.lt

Sekite mane

Parama Ukrainai, kokia yra situaciją. Kalbuosi su Aušriu Kriščiūnu, dviejų ordinų už nuopelnus pagalba Ukrainai turėtojų.

Per pastaruosius metus Lietuva ne kartą išreiškė savo paramą Ukrainai ir jos teritoriniam vientisumui. Lietuvos politikai ir aukščiausi valdžios pareigūnai dažnai viešai pasisako ukrainiečių teisei gyventi saugioje ir nepriklausomoje šalyje.

Vienas iš pastarųjų pavyzdžių yra 2022 m. vasarą Lietuvos Vyriausybės sprendimas pradėti priimti Ukrainos politinius pabėgėlius. Šio žingsnio buvo imtąsi siekiant parodyti solidarumą su Ukrainos žmonėms, ypač dėl Rusijos agresijos ir karo Ukrainoje. Be to, Lietuva Ukrainai teikė humanitarinę pagalbą, įskaitant medicinos įrangą.

Lietuva yra aktyviai dalyvavusi Europos Sąjungos ir tarptautinėse iniciatyvose, siekdama palaikyti Ukrainą. Jos pozicija remiant Ukrainą ir kritikuojant Rusijos veiksmus buvo ryžtinga ir aiški.

Tai yra tik keletas pavyzdžių, tad tikslus paramos mastas ir pobūdis gali būti išsamiau apibrėžtas kreipiantis į Lietuvos Vyriausybę, tarptautines organizacijas ir naujienų agentūras. Jos padės galės suteikti naujausią informaciją apie paramą Ukrainai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Įrašai
Veiklos
Fitline