trimkus.lt

Sekite mane

Po metų pertraukos, labai džiaugiuosi pranešdamas apie mūsų sugrįžimą su nauju video pokalbiu apie sveikatingumą masažų temoje. Šįkart mes turiu ypatingą svečią – Saulėja SPA vadovę Eleną, turinčią 20 metų patirtį šioje srityje.

Elena su mumis dalinasi savo įžvalgomis ir pastebėjimais apie šios laikysenos būtinumą, ypač po pandemijos laikotarpio. Esant vadovei, kuri vadovauja Saulėja SPA ir teikia masažo paslaugas, Elena turėjo išskirtinę galimybę stebėti sveikatingumo srities pokyčius ir klientų poreikių kaitą.

Mes aptariame, kaip sveikatingumas, masažai ir prisilietimas gali atgaivinti mūsų kūnus ir sielas po sunkaus laikotarpio. Elena taip pat dalinasi savo nuogąstavimais dėl sumažėjusios klientų kiekio ir didėjančios konkurencijos, bet pabrėžia, kad ilgas darbo stažas ir kokybiškas darbas visada bus pagrindiniai veiksniai, padedantys išsiskirti.

Šis pokalbis skirtas ne tik šviesti žmones apie sveikatingumo svarbą, bet ir priminti jiems, kad mūsų sveikata yra svarbiausia, o masažai ir prisilietimas gali būti efektyvus būdas jos palaikymui. Mes kviečiame visus prisijungti ir dalintis šia svarbia tema su mūsų svečiu Eleną!

Daugiau informacijos: Sveikam kūnui

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Įrašai
Veiklos
Fitline