trimkus.lt

Sekite mane

Justina dalinasi žiniomis apie spiruliną – unikalią bakteriją, kuri turi daugybę naudingų savybių žmogaus organizmui. Justina pasakoja, kaip jos paieškos, siekiant rasti veiksmingą ir natūralų produktą, atvedė ją prie spirulino. Pasaulio sveikatos organizacija laiko spiruliną vienu vertingiausių produktų žmogaus sveikatai dėl jo naudingos sudėties ir poveikio. Tinkama naudoti visiems ir gali padėti pagerinti odos būklę bei energijos balansą. Netgi kosmose spirulina yra auginama dėl savo išskirtinių savybių.

Justina pasakoja, jog pagrindinis iššūkis buvo tai, kad spirulina negali būti kaitinama, todėl ilgą laiką ji nebuvo plačiai prieinama. Lietuvos mokslininkai rado būdą saugiai suardyti spirulinos membraną, sukurdami produktą vandens pagrindu, kurį galima purkšti į burnos gleivinę, taip užtikrinant geresnį veikliųjų medžiagų įsisavinimą.

Spirulina yra žinoma kaip antivėžinis produktas, todėl Fitoterra tikisi ir toliau kurti papildus, kosmetiką ir kitus produktus, turinčius gydomųjų savybių.

Fitoterra – įmonė, kuri sukūrė unikalų spirulinos produktą, bendradarbiaudama su Vilniaus universiteto mokslininkais ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetu. Fitoterra pavadinimas kilęs iš žodžių „gyvybė“ ir „planeta“, o jų tikslas – kurti produktus iš natūralių augalinių ingredientų. Spirulina tapo pagrindiniu jų produktų komponentu dėl savo išskirtinių savybių.

Fitoterros produktus galima įsigyti ir sveikamkunui.lt internetinėje parduotuvėje:

Spirulinos serumas, naudojimas labai paprastas: 3-4 lašus serumo užlašinkite ant švarios veido odos ir tolygiai paskirstykite. Naudokite ryte ir vakare su mėgstamu veido kremu.

Purškiami maisto papildai, taip pat lengvai naudojama – tereikia trijų papurškimų ryte ant burnos gleivinės po liežuviu, be jokio papildomo užsigėrimo.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Įrašai
Veiklos